Pasjonuje się rynkami finansowymi od 16 roku życia. Studiował finanse i bankowość, a następnie zdobywał doświadczenie zawodowe w bankowości w Polsce i Wielkiej Brytanii. Od 2008 roku korzysta z programu Timing Solution, który jest ciągle rozwijany i wzbogacany w nowe moduły. W swoich inwestycjach stosuje tylko te sygnały, których skuteczność jest dokładnie określona statystycznie.

– Dużo inspiracji do mojego handlu dostarczył mi Larry Williams. Wszystko, co mówił, idealnie do mnie trafiało i sprawdzało się w praktyce. Zaniemówiłem, kiedy wśród jego analiz zauważyłem dobrze mi znany program Timing Solution. Nagle wszystkie elementy tej układanki ułożyły mi się w całość – podkreśla.

Zastosowanie sieci neuronowej Timing Solution do modelowania rynków finansowych

Czy masz wrażenie, że tradycyjne wskaźniki analizy technicznej opisują przeszłość? Że są oparte na świecach, które już były? Czy ciekawi Cię, jak dla odmiany wygląda prawa strona wykresu?

Jeśli tak, prelegent pokaże coś, co być może Cię zainteresować: program, który oblicza model dla danego rynku, optymalizuje go za pomocą sieci neuronowej i rysuje dla niego prognozę. A co więcej, szacuje jaka jest wiarygodność takiej prognozy!

– Kiedy przygotowywałem prezentację, zadałem sobie pytanie: „Czego oczekiwałbym od udziału w konferencji, za którą płacę?”. Myślę, że oczekiwałbym konkretnych informacji, które przydadzą mi się w tradingu, nowych pomysłów, które podniosą moje umiejętności i przełożą się na zyski. Moje wystąpienie potrwa tylko godzinę, dlatego postaram się jak najlepiej wykorzystać cenny czas, przekazując tylko te informacje, które najbardziej przydadzą Ci się w zarabianiu pieniędzy – powiedział prelegent.

Z prezentacji dowiesz się:

– W swoim wystąpieniu będę też nawiązywał do wiedzy, przekazywanej przez Larry’ego Williamsa, który w swoim tradingu także wykorzystuje Timing Solution. Podczas Konferencji BTFD.TV będę miał zaszczyt przedstawić ten program po raz pierwszy w Polsce – podsumował.