Trenerka biznesu, traderka, założycielka portalu Cryptostudent.io, gdzie można znaleźć darmowe kursy na platformie e-learningowej i analizy ponad 30 ekspertów kryptowalut i technologii Blockchain na wszystkich poziomach zaawansowania. Unikatowy kurs Kryptowaluty od A do Z stworzony przez wszystkich ekspertów pozwoli zdobyć podstawy dla nowych pasjonatów i usystematyzować wiedzę dla tych bardziej zaawanasowanych.

Sylwia na co dzień łączy analizę fundamentalną z techniczną. Jako trenerka biznesu i mentorka zwraca uwagę na emocje i psychologię tradingu. Stworzyła swój unikatowy system tradingu łącząc Bollingera/Fibo/Ichimoku, który pozwala jednym spojrzeniem ocenić sytuację na rynku, a dzięki autorskiemu wskaźnikowi pomaga innym znaleźć momenty wejścia i wyjścia.

– W tradingu łączę analizę fundamentalną, techniczną i przedstawiam racjonalne podejście do rynku z elementami psychologii tradingu i odpowiednim zarządzaniem swoim portfolio. Stworzyłam również autorską strategię, która jest zawarta w moim wskaźniku – podkreśliła.

Rynek kryptowalut jest obecnie jednym z bardziej dynamicznych rynków. Trading w takich warunkach wymaga odpowiednich emocji, fundamentów i technik. Podczas bardzo praktycznej prelekcji zostanie omówione: