Entuzjasta technologii blockchain i kryptowalut, a także zwolennik dostępu do darmowej wiedzy. Od 4 grudnia 2017 roku prowadzi na YouTube kanał o tematyce kryptowalut i technologii blockchain o nazwie Mike Satoshi. Wspólnie ze społecznością tworzy grupę „Krypto-Naród”. W wolnych chwilach sportowiec i nurek.

“Moim głównym celem jest zwiększenie samoświadomości tej społeczności. Współpracuję z projektami kryptowalutowymi i firmami, jednak przestrzegam bardzo surowych zasad. Nie udzielam porad finansowych tylko dzielę się własnymi opiniami” – powiedział Satoshi.

Mike prowadzi również serię na YouTube o nazwie High Heels of Bitcoin, do której zaprasza kobiety z przestrzeni krypto/blockchain/fintech.

– Chcę przekazywać wiedzę i budować fajną społeczność, w której osoby bardziej doświadczone będą pomagać początkującym. Myślę, że udaje mi się to całkiem nieźle. Dodatkowo chce chronić ludzi przed różnego rodzaju oszustwami. Rynek kryptowalut jak każda nowa technologia finansowa przyciągnął wszelkiej maści oszustów i naciągaczy – podkreślił.

W swojej dotychczasowej działalności udało mu się stworzyć bardzo dużo filmów, zorganizować wiele spotkań jak również pomógł całej rzeszy inwestorów.

10 PRZYKAZAŃ MIKE’A

JAK SPRAWDZAĆ PROJEKT NA RYNKU KRYPTOWALUT?

Technologia blockchain to przyszłość, a kryptowaluty już z nami zostaną na dobre. Popularność tej technologii przyciągnęła jednak złych graczy, którzy czyhają na naiwne osoby.

W swojej prezentacji Mike Satoshi pokaże jak minimalizować ryzyko i na co zwracać uwagę podczas analizy projektów jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Na prezentacji dowiesz się:

– Tylko i wyłącznie szacowanie ryzyka oraz prowadzenie rachunku zysków i strat pozwoli Ci zmaksymalizować swój potencjał inwestycyjny, a moja prezentacja z pewnością to ułatwi. Należy jednak pamiętać, że nawet najdoskonalsza analiza projektu nigdy nie da 100% pewności i gwarancji zysku – powiedział prelegent.