btfd.tv Temet Nosce

Jeżeli interesujesz się rynkami finansowymi i/lub krypto i szukasz wysokiej jakości, praktycznej wiedzy trafiłeś/aś w dobre miejsce.

Jeżeli interesujesz się rynkami finansowymi lub krypto i szukasz wysokiej jakości, praktycznej wiedzy trafiłeś/aś w dobre miejsce.

LIVE TRADING Z OPISAMI STRATEGII

MATERIAŁY EDUKACYJNE

POMOCNE OPROGRAMOWANIE

Dzięki naszym transmisjom na YOUTUBE i FACEBOOK oraz prywatnie w strefie zalogowania na BTFD.TV nabierzesz doświadczenia i zobaczysz w praktyce jak stosować opisane metody bezpośrednio od ich twórców. Dzięki temu unikniesz często popełnianych błędów takich jak niewłaściwe użycie dźwigni finansowej, brak strategii egzekucyjnych czy kompetentnego procesu analitycznego. Dowiesz się, które koncepty warto zgłębiać a które przeminęły z wiatrem czasu i przestały działać.

WORKSHOP

We własnym zaciszu domowym zapoznasz się z warsztatami specjalistów dzięki materiałom nagranym podczas I CYBERNETYCZNEJ KONFERENCJI BTFD.TV
Zostały one stworzone tak aby przedstawione treści były praktyczne i ponadczasowe.

Prezentowane koncepty są na tyle wartościowe iż powinny zostać z tobą na całe życie. Poruszane tematy to m.in. 

Teoria Aukcyjna połączona z Teorią Gier
Sezonowość i Cykliczność na Rynkach Finansowych
Podążanie za dużym kapitałem
Uznane metody analizy Technicznej, Fundamentalnej i Statystycznej
Zarządzanie i mnożenie kapitału przy użyciu dźwigni finansowej
Najbardziej lukratywne obecnie podejście w postaci Budowania portfeli ALTCOIN oraz wiele innych sprawdzonych tematów.
Previous
Next

Nasi eksperci od lat tworzą różnego typu pomocne oprogramowanie, które sprawią, że twój Metatrader stanie się bardziej przyjazny i użytkowy. Metatrder to jednak nie wszystko. Pokażemy ci różnego typu oprogramowanie dodatkowe. Oszczędzi ci to czas, pieniądze i nerwy.

Bezpośredni dostęp do nas dzięki Cyberbiletowi ułatwi ci używanie tego oprogramowania jak i metod przedstawionych na BTFD.TV

Od lat Temet Nosce prezentuje ZA DARMO wiele z tych strategii. Z dużym wyprzedzeniem, w jasny sposób skutecznie informuje nas o nadchodzących trendach oraz zagrożeniach na rynku jeśli takie się pojawiają. Jako dowód zapoznaj się z publiczną FILMOTEKĄ. Teraz również odbywa się to NA ŻYWO na kanale YOU TUBE BTFDTV 369

PRELEGENCI TACY JAK:

Smart Sęp

Smart Sęp osiągający wyniki idące w setki procent podczas serii turniejów Trading Skill

Filip Bronisz

Piramidujący we własny sposób pozycje metodami Pawła Szwajcara udowodnił iż w zasięgu ręki mamy wyniki rzędu tysięcy procent. Filip również prezentował je podczas serii turniejów Trading Skill na Grupie Traderów

Wesley Trader Opcyjny

Wesley Trader Opcyjny z ponad 30 letnim doświadczeniem rynkowym

Temet Nosce

Temet Nosce publikujący swoją potwierdzoną zębem czasu pracę od lat mówią same za siebie.

Oprogramowanie zewnętrzne, własne jak i to stworzone przy współpracy z firmą programistyczną FXWARE.PL w jasny sposób ułatwia traderom codzienną pracę z rynkiem o czym świadczą nie tylko opinie jego użytkowników ale też ich wyniki.

GOTOWY/GOTOWA?

CO TERAZ?

Zacznij od wejścia do naszej społeczności w postaci nabycia CYBERBILETU za symboliczną cenę 369zł i przekonaj się sam/ sama jak głęboka jest ta królicza dziura.

WARTO...