Warning: session_set_cookie_params(): Cannot change session cookie parameters when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/btfdtv2020/btfd.tv-ufa7/public_html/wp-content/plugins/simple-ajax-chat/simple-ajax-chat-form.php on line 9

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/btfdtv2020/btfd.tv-ufa7/public_html/wp-content/plugins/simple-ajax-chat/simple-ajax-chat-form.php on line 11

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/btfdtv2020/btfd.tv-ufa7/public_html/wp-content/plugins/youzify/includes/public/core/membership/class-youzify-register.php on line 202
btfd.tv INFO - BTFD.TV

BTFD znaczy Buy The Financial Dip. Idiomatycznie tłumacząc: Kupuj dołki, bądź panikę.

Z reguły polowanie na rynkowe okazje podczas okresów przesadzonej paniki wiąże się z wieloma uniedogodnieniami, lecz nic nie zastąpi porządnego przygotowania.

Na tym właśnie skupiamy się na I Cybernetycznej konferencji BTFD.TV, a dla wtajemniczonych VIII Specjalistycznej Konferencji M1.

W cyberpunkowo- matrixowym stylu poruszymy bieżące, przyszłościowe i ponadczasowe tematy takie jak między innymi:

Cybernetyczna forma konferencji zapewni planową realizację pomimo ewentualnych restrykcji sanitarnych panujących na świecie.

Dzięki waszemu wsparciu w postaci kupna biletów stworzymy jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w postaci konferencji pay per view, nadawanej i nagrywanej w wysokiej jakości oraz jej post-produkcję.

Transmisja i materiały będą dostępne na portalu btfd.tv w dniu konferencji. Dalsze instrukcje zostaną przesłane e-mailem.

Jak zawsze nasze spotkania są tworzone z należytą starannością w celu holistycznego przygotownia na nadchodzący okres i maksymalnej wartości dla współuczestników. Satysfakcja gwarantowana!

Tematyka i profile prelegentów mówią same za siebie.

Temet Nosce