BTFD znaczy Buy The Financial Dip. Idiomatycznie tłumacząc: Kupuj dołki, bądź panikę.

Z reguły polowanie na rynkowe okazje podczas okresów przesadzonej paniki wiąże się z wieloma uniedogodnieniami, lecz nic nie zastąpi porządnego przygotowania.

Na tym właśnie skupimy się na I Cybernetycznej konferencji BTFD.TV, a dla wtajemniczonych VIII Specjalistycznej Konferencji M1.

W cyberpunkowo- matrixowym stylu poruszymy bieżące, przyszłościowe i ponadczasowe tematy takie jak między innymi:

Cybernetyczna forma konferencji zapewni planową realizację pomimo ewentualnych restrykcji sanitarnych panujących na świecie.

Dzięki waszemu wsparciu w postaci kupna biletów stworzymy jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w postaci konferencji pay per view, nadawanej i nagrywanej w wysokiej jakości oraz jej post-produkcję.

Transmisja i materiały będą dostępne na portalu btfd.tv w dniu konferencji. Dalsze instrukcje zostaną przesłane e-mailem.

Jak zawsze nasze spotkania są tworzone z należytą starannością w celu holistycznego przygotownia na nadchodzący okres i maksymalnej wartości dla współuczestników. Satysfakcja gwarantowana!

Tematyka i profile prelegentów mówią same za siebie.

Z góry dziękujemy za wzięcie udziału, a szczególnie za kupno biletów w fazie PREORDER poprzez PAYPAL lub BTC do 31/01/2021.

Pomoże nam to w bieżącej organizacji, dlatego poza standardową pamiątką listowną DO KAŻDEGO BILETU PREORDER wyślemy T-SHIRT z limitowanej serii #btfd w wybranym rozmiarze.

Doceniamy wsparcie i z dumą zapraszamy na to wydarzenie.

Temet Nosce

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wydarzania, który może ulec niewielkim zmianom:

Dodatkowe materiały dotyczące konferencji i jej prelegentów będą pojawiały się na FB FANPAGE’U: BTFD.TV